Wątek przyklejony

Oceniamy blogi ♥

Z inicjatywy i pomysłu szaroscgwiazd :)

Najpierw oceniamy blog osoby wyżej, potem podajemy link do swojego bloga i ocenia nas kolejna osoba.

Może być opisowo, może być punktacja, jak kto woli :)

http://mirrorrrr.blogspot.com/

Odpowiedzi

1. Sylwia Apka. Sylwia Apka.

Jestes ladna , denerwuja mnie loga na zdjeciach. Troche wiecej polotu i oryginalnosci zycze. ;D Ogolnie to takie 4/6 .

2. szaroscgwiazd szaroscgwiazd

o proszę ;d

u Sylwii po pierwsze lubię przejrzystość (ja wciąż próbuję znaleźć ten idealny wygląd ;d) po drugie zdjęcia - przejrzyste, spójne, przyjemne dla oka. No i na koniec zestawy, które bym tylko podziwiała i podziwiała ;)

3. Anonim Anonim

szarość gwiazd , ciekawe stylizacje , nie wyimaginowane nadające się do codziennego użytkowania , ciekawe logo , i przemiła prowadząca ;)

4. Marcelina Łysoń Marcelina Łysoń

Ja ocenię, ale nie mam bloga, więc ktoś następny może ocenić Karolinę xyz jeszcze raz.
    Blog przyjemny, świetne zdjęcia i zupełnie nie zgadzam się z komentarzami pod publikacją cekin.pl, sety są bardzo OK. Cóż więcej, powodzenia ;*

5. Anonim Anonim

Cokie Styles - fajne zdjęcie profilowe, choć nie Twoje, ale fajne. Poza tym podoba mi się pomysł na widgety - karta boczna. Plus za przejrzystość.

A co do reszty blogów to już się chyba wypowiadałam :D

Karolina, powiem Ci, że lepsze jest zainteresowanie niż Jego brak ;) Odnośnie cekina :)

6. KatarzynaK KatarzynaK

takajedna.
    Fajne pomysły :) Trochę za mało zdjęć ale jest ok!

7. Sylwia Apka. Sylwia Apka.

Oprawa mi się niebardzo podoba. ; d Zdjęcia są ok , tylko stylizacje takie zwykłe. Daj z sb więcej ! ; ) Stwórz jakiś swój znak rozpoznawczy. ;D

8. KatarzynaK KatarzynaK

Właśnie wiem z tą oprawą... Tylko nie mam żadnego pomysłu. Może coś proponujesz? A co do stylizacji właśnie chcę zacząć dodawać jakieś inne stylizacje nie takie codzienne..

9. Ola i Patrycja Ola i Patrycja

takajedyna

super blog .! stylizacje świetne, wszystko jest ok ;**
    pozdrawiam ;)

10. Alex andra Alex andra

Oceniamy osobę wyżej, nie losowo czy założycielkę postu. Tak będzie sprawiedliwie :)

11. Ola i Patrycja Ola i Patrycja

jak oceniałam blog to przede mną była takajedyna ;**

12. Sylwia Apka. Sylwia Apka.

I się wątek zgubił. ;D

13. Marcelina Łysoń Marcelina Łysoń

Sylwia, blog prze cudny, szczególnie stylizacje są Twoim atutem. Masz świetne wyczucie, super łączysz kolory. Zrobiła bym jakiś ładny nagłówek, albo poprosiła bym kogoś.
    * mnie nie oceniajcie, bo nie ma czego oceniać ;p

14. Anonim Anonim

ehehehe no i po ptakach :D
    Ola i Patrycja - dziękuję :)

15. VogueEVA VogueEVA

Taka jedna - bardzo podoba mi się logo/kod kreskowy. Świetny pomysł. Notki krótkie, na temat i nie trącą brakiem znajomości ortografii, za co kolejny plus. Stylizacje są różnorodne, też plus. Ogólnie nie ma do czego się przyczepić, no może do tego, że nie spoglądasz w obiektyw, trochę się "ukrywasz" na tych zdjęciach, a szkoda bo brzydka to ty nie jesteś :)

16. Sylwia Apka. Sylwia Apka.

Blog mi sie podoba. ;D Stylizacje są fajne , a tresc przejrzysta, chociaż nie jestem fanką takiego układu kolumn.

17. Anonim Anonim

VogueEVA - ciekawa oprawa strony, spotykam się z taką pierwszy raz, ale trochę za mało przejrzysta. Konkretne posty, dla mnie trochę za długie. Zdjęcia są bardzo dobre. Nie podoba mi się to, że jest na każdej stronie oddzielny post.

18. Anonim Anonim

ojej, pomieszało się ; <
    Sylwia - idealnie przypadł mi Twój blog do gustu. Najbardziej same stylizacje <3
    Nawet nazwa, na początku mi się nie podobała, ale pasuje do Ciebie ; >

19. VogueEVA VogueEVA

xayduck - blog bardzo fajny, przejrzysty. Główną rolę pełnią zdjęcia, bez zbędnych reklam, czy widżetów. Chyba popracowałabym tylko nad jakością zdjęć. Pozdrawiam.

20. Anonim Anonim

@VogueEVA- dziękuję i wezmę sobie do serca szczególnie ortografię :D akurat jestem po takich szkołach, że jakby mnie tu ktoś przydybał na nieznajomości ortografii, to Amba i Fatima :D
    a z tym ukrywaniem się ciężko będzie :P ale popracuję nad tym i nad ilością dodawanych zdjęć również :)

Jeśli chodzi o Twój blog, podoba mi się wielkość zdjęć. Są przede wszystkim przejrzyste, a to duży plus dla bloga :)
    I tą czapę, to masz wyczesaną :) Trochę za dużo treści, a ja się upieram, że ludzie to czytać nie lubią :)

@Xayduck- zalatuje Vintage, więc jestem na tak. Podoba mi się nagłówek, tylko pokombinowałabym jakoś żeby był wyśrodkowany :) Zdjęcia fajne, klimatyczne.

Przepraszam, bo w trakcie pisania zabrakło prądu, a kompa miałam na kablu i stąd zamieszanie z komentarzami :D