Co na komunię?

Hej dziewczyny!
Zbliża się komunia mojego synka i dylemat: w co się ubrać?
Czy wypada iść w sukience czy mogę założyć spodnie i marynarkę?
Będę wdzięczna za propozycje:)

Odpowiedzi

1. Little_Black_Dress Little_Black_Dress

Ja w zeszłym roku na komunii mojej córki byłam ubrana w małą czarną z białym, dzierganym kołnierzykiem. Do tego czerwone szpilki i czarne kryjące rajstopy (było bardzo zimno). Na wierzch beżowy trencz. :)

2. Natalia Nati Natalia Nati

Dzięki Natalia:)
    A musi być sukienka,jak myślisz?Muszę coś kupić:)

3. Little_Black_Dress Little_Black_Dress

Oczywiście, że nie musi. :) Spodnie, marynarka i np. koszula lub jakaś fajna bluzka też będzie OK,

4. Natalia Nati Natalia Nati
  5. Po prostu Kasia Po prostu Kasia

Spodnie bardzo fajne ;) Myślę, że w połączeniu z marynarką i jakoś ładną bluzeczko nie koniecznie koszulą będzie super do tego szpileczki i torebka i będzie pięknie.

6. Natalia Nati Natalia Nati

@Po prostu Kasia: Dzięki:D

7. Paulina Krawczyk Paulina Krawczyk

Też myślę, że spodnie i marynarka będą się nadawać :).

8. letycja xxx letycja xxx

Ja byłam w garsonce bo było raczej chłodno ale na komunię można założyć wszystko byle nie czarne i tak najważniejsze było dziecko na mamusie już nikt tak nie patrzył za duże nerwy były. Teraz wiem że szukałabym sukienki na sugarfree jakiejś na spokojnie ale w maju to nerwowo było za bardzo i mój strój to zszedł na plan drugi.

9. Julietta Fashion Julietta Fashion

Ja w tamtą niedzielę byłam na komunii synka mojej siostry i moja siostra miała śliczną sukienkę, którą sama jej pomagałam wybierać :) Beżowa, klasyczna, ale i bardzo kobieca. o ta: http://www.balladine.com/sukienki,sukienka-w-tloczony-wzor-de-facto,5-k-4918-51390-p#
    Może coś takiego? :)

10. Sylwia Listek Sylwia Listek

Ja byłam w sukience :)

11. Julietta Fashion Julietta Fashion

Sukienki pasują dużo bardziej na takie okazje ;)

12. Ania Tarla Ania Tarla

Ja też jestem za sukienkami, ale jeśli się ich nie lubi to nie ma sensu się męczyć. Spodnie z marynarką też są ok na takie okazje :)

13. Natalia Nati Natalia Nati

Dziękuję,komunia już była,miałam sukienkę:)

14. kasienkataka kasienkataka

A to może pochwal się jaką sukienkę miałaś? Miałam w zeszłym roku ten sam dylemat i postawiłam na jasną, prostą sukienkę.

15. Natalia Nati Natalia Nati
  16. kasienkataka kasienkataka

Bardzo ładna sukienka, do tego śliczny żakiet i rewalacyjna torebka! Chyba nie muszę mówić, że świetnie wyglądałaś!

17. Trend Hunter Trend Hunter

Uważam, że najważniejsza jest elegancja i klasa!

Jeśli dobrze się czujesz w spodniach i eleganckiej bluzce, założ ją! Ważne zeby kreacja była odpowiednio dobrana do uroczystosci

18. Magdalena Harnatkiewicz Magdalena Harnatkiewicz

Można iść zarówno w sukience, jak i w spodniach z bluzką. Polecam zajrzeć na www.elumpex.pl.
    Dajemy 10% rabatu na pierwsze zakupy!

19. Guess What Guess What

Zgadzam się z dziewczynami, jeśli dobrze czujesz się w spodniach i marynarce oraz jakieś wyjściowej bluzce, to śmiało możesz tak iść. Dodaj do tego może wystawne kolczyki, albo bransoletę. Sukienka też oczywiście będzie dobrym wyjściem.
    Może tutaj coś Ci się spodoba, inspiracje wprawdzie na wesele, ale kto powiedział, że zajrzeć nie można ;)
    http://guesswhat.pl/wishlist/gdzie-szukac-sukienek-na-wesele/

20. Kasia Bartkowiak Kasia Bartkowiak

@Guess What: Dzięki za podesłanie :) Poczytam :)