BLOGmedia

Witam Was. :-)
Mam pytanie odnośnie BLOGmedia.
Czy ktoś z Was z nimi współpracuje a jeśli tak czy jesteście zadowoleni?
Proszę o Wasze opinie ponieważ dostałam od nich propozycję i zastanawiam się czy warto w to wchodzić czy nie.

Dzięki śliczne i pozdrawiam.

Replies

1. PaulinaSz PaulinaSz

Nie warto, spamuja do wszystkich. BYł juz ten wątek, ale rozumiem, że nie znalazłaś i nie mam pretenscji - forum jest zaśmiecone durnymi wątkami o wzajemnej obserwacji i tym podobne...

2. Dorota iwan Dorota iwan

@PaulinaSz: Wybacz ale nie widziałam tego wątku.
    Czyli wychodzi na to,że wysyłają tylko wiadomości a współpraca to jedna wielka ściema?

3. PaulinaSz PaulinaSz

COśtam oferują, ale tak naprawdę warunki korzystne dla NIch, dla nas juz mniej. Może zmienili politykę, możesz dopytać, ale jak wysyłali ofertę "jak leci" do wszystkich to wiesz...

4. Paulina Rudnicka Paulina Rudnicka

ja na razie z nimi wspolpracuje, kontakt dobry, zobaczymy ile zarobie w pierwszym miesiacu, jesli beda to marne grosze to rezygnuje :)

5. Karolina Dan Karolina Dan

żadna ściema, normalna firma zajmująca się reklamami na blogach. Współpracuję z nimi od samego początku i nie widzę problemu. Łatwy kontakt, warunki przejrzyste, może nie zarabiam kokosów, ale ciekawe ile bym zarobiła bez ich pomocy... zawsze lepsze kilka stówek niż nic.

6. Dorota iwan Dorota iwan

@Karolina Dan: Witaj. Mam do Ciebie parę pytań-
    Ile już współpracujesz z tą firmą i czy warto się w to wpisywać bo przyznam szczerze,że nie interesuje mnie wyświetlanie komuś reklam za marne grosze.

OUR BLOGS

1. Pinned thread

Nowe posty

Last reply: Karolina Godlewska .

2. Komentownie Blogów

Last reply: Karolina Godlewska .

3. INSTAGRAM

Last reply: Paulina Witkowska .

4. Lista blogów Polskich blogerek modowych

Last reply: Magdalena Magda .

5. wzajemna obserwacja naszych blogów

Last reply: Paula Blog .