Depilacja woskiem

Zwracam się do Was z pytaniem o depilację ciała woskiem - czy to prawda, że po kilku razach włosy stają się cieńsze, jaśniejsze i prawie nie odrastają? Mam straaasznie długie i ciemne włosy na rękach (skutek z dzieciństwa, kiedy to będąc 5klasistką chciałam pobawić się maszynką i zgoliłam sobie włosy na rękach), dlatego chce się zdecydować na depilację. Nie chcę golić ich maszynką, bo będę musiała to robić praktycznie codziennie, a tego nie lubię.

Co powiecie w tym temacie?

Odpowiedzi

1. Aldona Wasilewska Aldona Wasilewska

nigdy nie sięgnę o depilator więcej :P to jest metoda zupełnie nie dla mnie, nieważne czego bym nie zrobiła, jakiego nie użyła - to po prostu boli i nie jestem w stanie się do tego bólu przyzwyczaić. taki już mój urok. w dodatku nie każde miejsce da się wydepilować depilatorem - np bikini kompletnie odpada, u mnie również pachy okazały się miejscem nie do ruszenia. osobiście uważam, że laserowa depilacja jest rozwiązaniem najlepszym zobecnie dostępnych - rozwiązuje problem na dłuugi czas jeżeli nie na zawsze, bo czasem trzeba zrobić zabieg przypominający - raz na kilka lat, a poza tym spokój. ja robiłam w klinice miracki w warszawie. mają dobry laser toteż tych zabiegów było mniej niż mogłoby być w innym miejscu ze słabszym laserem. jeżeli ktoś chce i ma możliwość - warto pomyśleć o laserze, może się wydawać trochę drogim zabiegiem, ale dziewczyny - podsumowując wszystkie pianki, żele, wosk, kremy to wychodzi na jedno po pewnym czasie

2. Karioka Kowalska Karioka Kowalska

Ja robię sobie zabiegi depilatorem IPL< włosków mam coraz mniej, odrastają wolniej i są coraz słabsze, super sprzęt ten mój babyliss, zabiegi są bezbolesne i bezpieczne.

3. kesja nita kesja nita

Raz depilowałam woskiem i to był koszmar, na mnie to zupełnie nie działa.

4. Kinga Mikos Kinga Mikos

Dziewczyny, a któraś z Was robiła sobie depilację Epilfree? Ja jestem po kilku zabiegach i jestem mega zadowolona. Do swojego wyjazdu wakacyjnego będę miała super gładkie nogi i święty spokój przez długi czas. A wielki plus za to, że po takim zabiegu można się normalnie opalać.

URODA

1. Fryzjer

Ostatnio: EWA GAWRYLUK .

2. Intensywne kolory w makijażu

Ostatnio: Jowita Kurdej .

3. Miodowanie włosów? hmmmm...

Ostatnio: nessa .

4. Jakie preparaty na wspomaganie odchudzania...

Ostatnio: nessa .

5. Wasze ulubione kosmetyki

Ostatnio: Zuzka Poleczka .

Polecamy