Depilacja woskiem

Zwracam się do Was z pytaniem o depilację ciała woskiem - czy to prawda, że po kilku razach włosy stają się cieńsze, jaśniejsze i prawie nie odrastają? Mam straaasznie długie i ciemne włosy na rękach (skutek z dzieciństwa, kiedy to będąc 5klasistką chciałam pobawić się maszynką i zgoliłam sobie włosy na rękach), dlatego chce się zdecydować na depilację. Nie chcę golić ich maszynką, bo będę musiała to robić praktycznie codziennie, a tego nie lubię.

Co powiecie w tym temacie?

Odpowiedzi

1. Natalia Kowalska Natalia Kowalska
  2. Milena Wiecha Milena Wiecha

polecam depilator; )

3. SSAAS MRSKA SSAAS MRSKA

Wosk do depilacji HB - jest zdecydowanie najlepszy. Przede wszystkim obywa się bez problemów ze skórą, efekt jest trwały, no i przede wszystkim produkt jest naturalny. Jednak ja w dalszym ciągu jestem właśnie za takimi metodami ;-)

4. Angel Angelina Angel Angelina

A co sądzicie o depilacji laserowej? Bo znalazlam tutaj http://medicor.krakow.pl/zabiegi/depilacja/depilacja-laserowa/ i zastanawiam sie czy skorzystac. Myslicie, ze to jest dobre rozwiazanie? Bo slyszalam,ze po takim zabiegu juz nigdy wloski nie odrastaja, to prawda?

5. Kasia Marc Kasia Marc

Czy opłaca się robić szkolenie z zakresu depilacji woskiem? Takie szkolenia mają jakieś sensowne zainteresowanie?

6. Beaatka21 Beaatka21

No właśnie nie wiem czy nie odrastają... tak słyszałam, ale nie sądzę... myślę, że dłużej nie odrastają i są bardzo słabe.
    [url=http://www.meblux.info.pl]meble kuchenne Olsztyn[/url] [url=http://www.janikfotografia.pl]fotograf olsztyn[/url]

7. SSAAS MRSKA SSAAS MRSKA

Pewnie, że warto - depilacja woskiem jest bardzo krótka, tj. szkolenie jest bardzo krótkie, a zawsze przecież dodatkowe kwalifikacje to opcja znalezienia zatrudnienia - i to ma sens. Dla pracodawcy im więcej umiesz, tym lepiej!

8. Kasia Marc Kasia Marc

Zrobię to, dzwoniłam już o termin, czekam tylko na potwierdzenie. Babeczka z new nails mówiła, że szkolenie jest bardzo przyjemne - ciekawe co miała na myśli. A jeśli są na to klientki, to chętnie.

9. SSAAS MRSKA SSAAS MRSKA

Realnie - maj. Teraz sezon, ale również jeśli chodzi o klientki na depilację w salonie. O ile będzie cały czas pogoda dopisywała, to tych klientek może być mnóstwo.

10. Kasia Marc Kasia Marc

Działaj. Kobiety są coraz bardziej wygodne, żadna z nas nie lubi golenia. Jeśli dowiedzą się o lepszym rozwiązaniu problemu to na pewno z tego skorzystają, bo czemu miałyby tego nie robić?

11. SSAAS MRSKA SSAAS MRSKA

Ja pracuję nawet na klientkach - dziewczynom podoba się to co sama robię, a że efekt jest trwały i ładny, to chcą mieć dokładnie to samo. W sumie to nie ma się co dziwić - bardzo to wygodne.

12. effectplacebo effectplacebo

Ja też mam dość owłosione ręce, nic z tym nie robię i szczerze nie zamierzam. Nikt nie jest idealny, a mam przecież inne miejsca do wydepilowania, nie będę przecież depilować całego ciała! :)
    Chociaż nie powiem, bo to jest krępujące raz, a dwa wszyscy zwracają na to uwagę. Ale wiesz co? WHO CARES?!

13. Kasia Marc Kasia Marc

Owłosione ręce to nie problem. Bardziej chodzi o inne miejsca. Uwierz mi, że dziewczyny które do nas przychodzą robią to z wyraźnym uzasadnieniem. Im ta depilacja woskiem jest faktycznie potrzebna.

14. SSAAS MRSKA SSAAS MRSKA

Zgadzam się, no chyba że jest to strasznie widoczne. Większość moich koleżanek nie goli rąk, szczerze mówiąc to nawet nie znam takich, które golą. Depilacja ok, ale tylko w wybranych miejscach.

15. Kasia Marc Kasia Marc

Bo nie ma takiej potrzeby. Depilacja obowiązkowo dotyczy wybranych miejsc. W pozostałych przypadkach jednak jest to zbędne. Ja również nie depiluję rąk.

16. robot robot

Nie ma czegoś takiego jak "obowiązkowa depilacja" :). Wszystko jest kwestią wyboru.

17. Aneta Krupa Kuzera Aneta Krupa Kuzera

Pewnie, że nie ma konieczności depilacji. Ja zdecydowałam się na depilacje laserową w Laser Glamour w Łodzi dla własnego komfortu i od 4 miesięcy nie zaobserwowałam żadnych nowych włosków na nogach. Tera pora na kolejny zabieg z oferty http://www.laserglamour.pl/index.php/zabiegi-depilacji-laserowej-w-lodzi/laser-light-sheer-duet-lodz.html:)

18. Katarzyna Jamrozik Katarzyna Jamrozik

Moim zdaniem nie są cieńsze, ale jak odrastają to są miękkie, nie kują tak jak po ich ogoleniu

19. Karolina Ryska Karolina Ryska

Ja tam wolę depilację IPL. Mam w domu depilator IPL Panasonic i bardzo mi się podoba. Ten typ depilacji jest super, bo jest bezbolesny a włosy odrastają na razie co prawda jak przy klasycznej depilacji, ale docelowo mają wracać po około 2 miesiącach. Dla mnie super.

20. kaludia kos kaludia kos

Ja akurat nie przepadam, zdecydowanie wole depilator.

URODA

1. Wasze ulubione kosmetyki

Ostatnio: Didi dod .

2. ciasto urodzinowe

Ostatnio: Celina Prokop .

3. Przedłużenie włosów

Ostatnio: Monisia Kowalska .

4. Schudnij z głową

Ostatnio: sreberko .

5. Jak przyspieszyć wzrost włosów?

Ostatnio: Hanna Górowiecka .

Polecamy