Matowy lakier do paznokci

Dziewczyny! Gdzie mogę kupić matowy lakier do paznokci? Znacie jakąś dostępną w Polsce firmę lub drogerię, która ma w ofercie takie lakiery?

Odpowiedzi

1. anna warowna anna warowna

Szukam teraz takiego, może w OPI znajdę bo lubię miec od nich kolorki. Jako nieliczne długo mi się utrzymują na płytce paznokcia. A ja nie mam czasu na malowanie paznocki co tydzień - zalezy mi na oszczędności czasu.

2. klaudia iksińska klaudia iksińska

Semilac top mat :)

3. Karolina Pee Karolina Pee

Ja robiąc paznokcie hybrydowe i chcąc uzyskać matowy efekt używam specjalnego matowego topu z Makear (znajdziecie go tutaj: http://makear.pl/pl/13-top-base). Dostałam go od swojej kosmetyczki w prezencie. Z tego co mówiła, od niedawna można już je spotkać w Polsce.

4. Karolina Andrzejczak Karolina Andrzejczak

Golden Rose :) mają świetne lakiery do paznokci i nie tylko, matowy miałam jest super, naprawdę polecam

5. Marta Karska Marta Karska

Ja tam wolę hybrydy. Po prostu na new nails mam kilka tygodni spokoju od poprawek, nie muszę niczego specjalnego z tymi paznokciami robić, cały czas wyglądają ładnie i zdrowo, tak więc niczego natychmiast nie zrobicie.

6. Natasza Kubiak Natasza Kubiak

Ja też wolę hybrydy. A żeby zrobić matowy manicure używam matowego topu

7. Wiola SUC Wiola SUC

Aby zmatowić hybrydy używam topu matującego. Akurat mam TOP MAT Semilac :)

8. Paulina Krawczyk Paulina Krawczyk

Semilaki są podobno świetne - sam muszę spróbować.

9. Jowita Kurdej Jowita Kurdej

@anna warowna: gdzies przewinęła mi się teraz informacja o opi trojfazowym systemie regeneracyjnym, zastanawiam się czy szybko odbuduje mi moje paznokcie.

10. Aneta Krupa Kuzera Aneta Krupa Kuzera

Moim zdaniem bardzo fajne lakiery, jak również kosmetyki można znaleźć w ofercie indigo nails http://www.indigo-nails.com/ . Mam kilka znajomych stylistek paznokci i pracują właśnie na nich. Poza tym w ofercie tego sklepu można znaleźć także świetne kosmetyki jak chociażby olejki arganowe, balsamy do ciała, czy też kremy do rąk, a wybór jest naprawdę bardzo duży.

11. Jowita Kurdej Jowita Kurdej

@anna warowna: ja z tej firmy mam trójfazowy system, który regeneruje paznokcie. Moje paznokcie po słabej jakościowo hybrydzie strasznie się osłabiły. Więc teraz czas na regenerację.