Zara - wyprzedaże

Orientujecie się może kiedy w Zarze startują wyprzedaże?

Odpowiedzi

1. Anonim Anonim

W Zarze wyprzedaże są od 28;) I nie porównywałabym H&Mu do Zary. Różnice w cenach są dosyć duże, a w obu miejscach można znaleźć zarówno fajne i dobrej jakości ciuszki, jak i zwykłe szmatki.

2. Laila Szaranek Laila Szaranek

@Viorika: Już są od 15 czerwca.

3. Anonim Anonim

a wiecie może czy jak na stronie internetowej Zary pojawia się SALE i ciuszki mają obniżoną cenę ,to czy w sklepach właśnie tego samego dnia też jest już wyprzedaż?
    Prościej na przykładzie jeżeli w czwartek 28 czerwca o godz 2.00 w nocy będzie na stronie wyprzedaż to w sklepie tego dnia będzie ona ?

4. pearl_mademoiselle pearl_mademoiselle

hmmm skoro zara 28go rusza to czemu dziś (w galerii krakowskiej) już były poukładane ubrania jak do wyprzedaży, tylko bez zmienionych cen ? to samo np w bershce która tez nalezy do inditexu

5. Lady Morena Lady Morena

@pearl_mademoiselle: no pewnie przygotowania do wyprzedaży ;d

6. pearl_mademoiselle pearl_mademoiselle

no to wiem;) ale zastanawiam się czy w związku z tym nie ruszają już jutro wyprzedaże

7. Alicja Mazurkiewicz Alicja Mazurkiewicz

Wyprzedaż Zary bywa też na złotych wyprzedażach, natknęłam się tylko na buty, http://www.zlotewyprzedaze.pl/catalog/obuwie-mix08/zara póki co, ale może warto sprawdzać, bo ciuszki też się zdarzają.

8. Ali90 Ali90

Ja często poluję w Zarze na wyprzedaże i generalnie to mam większość ciuchów stamtąd :) wszystko na promocjach kupione

9. Kasia Marc Kasia Marc

Już w zasadzie jest po wyprzedażach, jedynie w sieci dalej trwają. Kupiłam na Merg świetne botki w bardzo dobrej cenie. Na mieście kolejne wyprzedaże niestety dopiero w grudniu. Na razie zostaje szperanie w sieci.

10. Trend Hunter Trend Hunter

W Zarze są 3 pule wyprzedaży, teraz już są końcówki kolekcji niestety, ale warto zaglądać właśnie w tym okresie, bo są bardzo duże obniżki zarówno butów jak i ubrań! Kupiłam kilka rzeczy w tym sezonie w naprawdę okazyjnych cenach! :)

11. Ania Tarla Ania Tarla

No i co z tą Zarą? Kiedy są wyprzedaże? Bo poluję na kurteczkę :)

12. Trend Hunter Trend Hunter

Wyprzedaże już się kończą! Zarówno w Zarze jak również w innych sklepach. To już III pula wyprzedaży i najczęściej wówczas ubrania są znacznie przebrane.

13. Maja Kaszub Maja Kaszub

Hej a orientujecie się ile może normalnie kosztowac tunika zary na wyprzedarzy? bo znalałam fajną na all , nową z metką ,za 50 zł do licytacji - opula się?

14. czerwonyobcas blogspot.com czerwonyobcas blogspot.com

@Maja Kaszub: jasne ze sie opyla:)

15. Maja Kaszub Maja Kaszub

no tak miało być opyla, dzięki to chyba będę licytować

16. hanna hanna hanna hanna