Jak pozbyć się pryszczy?

Dziewczyny jeśli walczycie tak jak ja z pryszczami, piszcie tu jakie macie na nie sposoby???
http://guuuffy.blogspot.com/2013/10/jak-pozbyc-sie-pryszczy.html

Odpowiedzi

1. Paulina Krawczyk Paulina Krawczyk

Na własną rękę raczej bym nie działała. Lepiej iść do lekarza.

2. Marcelina Kwiecińska Marcelina Kwiecińska

Wizyta u dermatologa, który dobierze odpowiednie leczenie do twoich potrzeb

3. Agnieszka Kaczkowska Agnieszka Kaczkowska

Można samemu spróbować dobrać odpowiednie kosmetyki do oczyszczania i pielęgnacji jeżeli trądzik nie jest zbyt silny.Dobrze sprawdzają się kosmetyki z kwasem migdałowym lub salicylowym. Na problemy z cerą pomaga u mnie serum przeciwtrądzikowe Dr Medica od Bielendy. Z tej serii używam też toniku i emulsji oczyszczającej.

4. Maja Maja Maja Maja

lipowska >>> Jak to nie wolno wyciskać pryszczy? A jak wyskoczy mi piękny biały okaz na czole, to mam mu darować? No błagam, trochę realizmu. Przy okazji jak ktoś ma problemy z cerą, włosami i brał już wszystkie suplementy jakie tylko wymyślono, to może warto zrobić badanie iGenesis. Wyjdzie co masz jeść, co nie itd. Badanie jest q...ko drogie, ale przynajmniej wiesz czy organizm wchłania te witaminy, minerały, tłuszcze, węglowoadany etc. Moje córce pomogło. Nie namawiam. Poczytajcie w internecie.

5. Paulina Krawczyk Paulina Krawczyk

Znana blogerka RED Lipstick Monster pisała o tym czego unikać mając pryszcze, warto popatrzeć na jej blogu.

6. Martyna Kot Martyna Kot

Witajcie forumowiczki!
    też odkąd pamiętam borykam się z problemem trądziku i nigdy się od niego całkowicie nie wyleczyłam. Raz mam lepsze a raz gorsze okresy, jednak od pewnego czasu stawiam na solidne oczyszczanie i dbanie o higienę rzeczy, które stykają się z moją twarzą :D dlatego też ostatnio jestem zaczęłam korzystać z silikonowej gąbki do nakładania podkładu, ciekawa jestem czy wy również o czymś takim myślałyście i co o niej sądzicie. Ja używam jej od niedawna i ciężko mi się wypowiedzieć o jakichś efektach :) ale na pewno stan mojej cery się nie pogorszył :)

7. Acnerose Acnerose Acnerose Acnerose

@Renata Kloc: Renato, masz rację - trądzik różowaty ciężko wyleczyć jednak na pomoc przychodzi Acnerose. Seria kosmetyków o działaniu łagodzącym i przeciwzapalnym, która wspomoże leczenie trądziku różowatego. Podczas walki z trądzikiem różowatym (ale także zwykłym) warto zwrócić uwagę na dietę: unikanie słodyczy, czerwonego mięsa oraz ostrych przypraw poprawi wygląd skóry trądzikowej oraz nie wywoła kolejnych wykwitów.

8. Acnerose Acnerose Acnerose Acnerose

Jeżeli chcecie wiedzieć więcej na temat oczyszczania twarzy mogę polecić ciekawy artykuł http://kobieta.wp.pl/acnerose-oczyszczanie-cery-z-tradzikiem-rozowatym-6113682275858561a

9. kesja nita kesja nita

Łatwe to z pewnością nie jest, ale od czego są dermatolodzy? Sama bedę musiała się udać do lekarza, bo mnie szlag już jasny trafia.

URODA

1. Fryzjer

Ostatnio: EWA GAWRYLUK .

2. Intensywne kolory w makijażu

Ostatnio: Jowita Kurdej .

3. Miodowanie włosów? hmmmm...

Ostatnio: nessa .

4. Jakie preparaty na wspomaganie odchudzania...

Ostatnio: nessa .

5. Wasze ulubione kosmetyki

Ostatnio: Zuzka Poleczka .

Polecamy