Jak i gdzie sprzedawać w interencie?

Tak jak w tytule, gdzie najlepiej sprzedawać rzeczy? Niedługo się przeprowadzam i jest to dobra okazja do oddana rzeczy do których już na pewno nie schudnę (niestety), lub których zwyczajnie nie lubię.

Gdzie Wy sprzedajecie swoje ubrania? Na jakie strony zaglądacie w poszukiwaniu czegoś nowego?

Odpowiedzi

1. Kamila Zdziebko Kamila Zdziebko

vinted.pl ale tam się strasznie administratorki czepiają o zdjęcia... więc muszą być prawie idealne i tylko twoje

2. Isztar Isztar

a allegro?

3. meduzencja meduzencja

Kamila Zdziebko, serio? Ja tam sprzedają od ponad pół roku i wszystko w porządku, nigdy nikt nie zwrócił mi uwagi na zdjęcia. A tym bardziej polecam, że wystawienie jest darmowe. Na allegro płacisz za dodanie zdjęć + prowizję od sprzedaży. :)

4. Isztar Isztar

dziewczyny, a co myślicie wystawianiu rzeczy na allegro? Nie lepsze są licytacje, niż cena z góry narzucona? A co myślicie o szafa.pl?

5. rebellalex rebellalex

a może Gumtree :)

6. Isztar Isztar

@rebellalex: gumtree kojarzy mi się z wynajmem mieszkań :/

7. Modowa Odskocznia Modowa Odskocznia

@Isztar: Na szafie jest od jakiegoś czasu prowizja od sprzedaży ;/ jak się nie mylę to 10% wartości rzeczy

8. Isztar Isztar

@Modowa Odskocznia: No to szafa.pl odpada, w sumie nigdy za nią nie przepadałam... Pozostaje mi vinted.pl lub allegro (o którym nikt poza mną nie wspomniał).

9. Isztar Isztar

Najgorsze jest to że nie wiem po ile wycenić rzeczy, bo zależy mi aby sprzedać ich możliwie dużo, w jak najkrótszym czasie, a przy tym nie chcę też być bardzo stratna...

10. Modowa Odskocznia Modowa Odskocznia

@Isztar: Osobiście zaglądam tylko na szafę i allegro, ale kupuję raczej na tym drugim, bo według mnie jest pewniejsze i łatwiej cokolwiek znaleźć :D Prowizje na all są niskie i jest to lepiej zorganizowany portal.

11. Golden Girl Golden Girl

ja sprzedaję ostatnio tylko na facebooku, na grupie ze swojego miasta. nie lubię się męczyć z wysyłkami, a tak to spotykam się niedaleko siebie, a ktoś może od razu zobaczyć co kupuje.

12. Isztar Isztar

@Golden Girl: też tak próbowałam, ale zostałam wystawiona trzy kronie i mam dość - poddałam się, poza tym dziewczyny wrzucają tam tak dużo, że w po 5 minutach trzeba podbijać wątek...

13. Isztar Isztar

@Modowa Odskocznia: a wybierasz licytacje czy raczej kup teraz?

14. Modowa Odskocznia Modowa Odskocznia

@Isztar: raczej licytacje :D

15. meduzencja meduzencja

@Isztar: Na allegro mimo wszystko jest prowizja, a za głupie zdjęcia płacisz chyba 2 zł. Jak dla mnie bardzo niekorzystnie. Sprzedają na vinted.pl i na sprzedajemy.pl, ale tam nie miałam zbyt dużego ruchu. Na vinted.pl sprzedałam już ponad 15 rzeczy :)

16. alieever alieever

@meduzencja: podasz linka do vinted.pl ?

17. meduzencja meduzencja
  18. Isztar Isztar

@meduzencja: chłopak podpowiedział mi że prowizję za zdjęcia na allegro można łatwo ominąć przez przekierowywanie na album picasa

19. Isztar Isztar

Czy na vinted.pl mogę sprzedawać również dodatki, buty, torebki i czy mogę sprzedać tam rolki? Bo wiem ze na szafie np rolki nie są uznawane za obuwie...

20. Monika Skalska Monika Skalska

Myślę że najprościej i najszybciej sprzedaje się na allegro. Przy tak dużej ilości wejść masz dużą szansę, że sprzedasz swoje produkty.