Modna mama modne dziecko :)

Czy warto swoją pociechę ubierać modnie?

Odpowiedzi

 1. Magdalena Kowalska Magdalena Kowalska

  no dla dzieci sa piekne ubranka :)

 2. Milena Koza Milena Koza
 3. kesja nita kesja nita

  Myślę, że warto ubierać dziecko modnie, byleby tylko nie przesadzać, bo to w końcu dziecko, które lubi biegać, skakać i się tarzać.

 4. kaludia kos kaludia kos

  Tak ale trzeba mieć na uwadze, ze to dziecko które szybo się brudzi i lubi tarzać się po podłodze.

 5. wiolka dabrowska wiolka dabrowska

  Myślę że dla modnej mamy idealnie sprawdzą się https://zoio.pl/odziez-damska/spodnice i to jakie rozwiązania dają. Nie ma to jak stylowe kobiece kreacje.

 6. nata gala nata gala

  Z doświadczenia wiem, że często zakupy kończą się płaczem i krzykiem :) Wybieram sklepy (np. Carry) gdzie kupie coś dla siebie i córki. Ja szukam dla siebie ona dla siebie, albo po prostu ogląda spineczki :)

 7. Adrianna Maciejewska Adrianna Maciejewska

  Mama powinna wyglądać stylowo. Dla dziecka raczej nie powinnyśmy narzucać, samo powinno zdecydować co chciało by na siebie założyć. My jedynie później możemy jego wybór ocenić i podpowiedzieć parę wskazówek. :D

 8. Paula Wójcik Paula Wójcik

  Teraz ubranka dla dzieci mogą być i komfortowe i stylowe. Kiedyś nie było takiego dużego wyboru :) Ja ostatnio ubrania dla syna kupuję u nich: https://minkids.pl/ Są bardzo dobre jakościowe, a do tego świetnie się prezentują :)

 9. Adrianna Maciejewska Adrianna Maciejewska

  No to prawda wcześniej tak jak teraz, nie było takiej możliwości wyboru. Dlatego też warto dać jakieś pole do wyboru dla dziecka.

 10. Karina Kowalik Karina Kowalik

  Dzieci poubierane jak dorośli wcale nie wyglądają uroczo. Po to jest się dzieckiem, żeby móc nosić ubranka z postaciami z bajek, kolorowe, takie, które są wygodne przy zabawie i innych czynnościach. Moim zdaniem warto postawić na prostotę, aby nie utrudniać dziecku życia i dać mu się nacieszyć dzieciństwem, póki jeszcze może. W sklepach można kupić świetne body dla dzieci np. tutaj https://kochanyurwis.pl/niemowle/body , śpioszki, dresiki. I tego trzeba szukać, a nie ubrań będących kopią tych "dorosłych".

 11. kesja nita kesja nita

  Bo ja wiem... jak teraz widzę dzieci ubrane "modnie" to mi ich żal naprawdę.

 12. Zuzka Poleczka Zuzka Poleczka

  Dla mnie najważniejszą kwestią jest to, aby dziecko było ubrane wygodnie. Wiadomo, lubię gdy ubrania są ładne i modne, ale wszystko w granicach rozsądku. Nie lubię też przepłacać za ciuszki, dlatego kupuję na https://allegro.pl/kategoria/odziez-11764?string=ubranka%20dla%20niemowląt

 13. Jilia Wysocka Jilia Wysocka

  Przede wszystkim wygodnie. Ja swojego syna też chciałam ubierać modnie. I to się udawało kiedy był malutki. Teraz ma 7 lat i zakłada przede wszystkim dresy bo mu wygodnie.