Modna mama modne dziecko :)

Czy warto swoją pociechę ubierać modnie?

Odpowiedzi

1. Reika <3<3 Reika <3<3

moim zdaniem warto ubierać tak aby było jej wygodnie i komfortowo i aby dobrze się czuła w tym co nosi a jeśli chodzi o to czy coś jest modne czy nie to można to połączyć z wygodą i komfortem jak ja byłam dzieckiem to miałam gdzieś to w jaki sposób mnie mama ubierała i czy wyglądam modnie czy nie :)

2. psfashion psfashion

Moze niekoniecznie na sile modnie, ale ladnie na pewno warto:) oczywiscie wygoda przede wszystkim

3. Anonim Anonim

warto, ale czy np blogi o takiej tematyce to dobry pomysl?

4. Ewa rodzicewsieci.pl Ewa rodzicewsieci.pl

tutaj możecie śledzić mamę
    http://malaczarnablogg.blogspot.com/
    a jak córcia troszkę podrośnie zamierzam co jakiś czas pokazać jej wyglądy i to jak fajnie mozna ubrać dziecko nie wydając fortuny:)

5. Malena Oksy Malena Oksy

małe dziewczynki często chcą się ubierać podobnie do swoich mam ;) moja przyjaciółka ostatnio dostała bzika na punkcie pikowanego materiału, sporo naszukała się czegoś podobnego dla córeczki, ale znalazła: http://slodkiciuszek.pl/elegancka-pikowana-sukienka-typ-channel-zara-sukienki-dla-dziewczynkihtml. moim zdaniem sukieneczka ładniejsza niż jeden ciuch dla dorosłej babeczki ;) blogu nie mają, ale może ich namówię na założenie, fajny eksperyment :>

6. Estera L-M Estera L-M

Może niekoniecznie modnie ;) bo sama a modą nie jestem, ale na pewno można ubrać dziecko fajnie ;)

7. Malena Oksy Malena Oksy

tak, teraz taki wybór, kiedyś tego nie było ;) brało się co było

8. Trend Hunter Trend Hunter

Fakt, ciuszki dla dzieciaków są przecudowne! Uwielbiam przeglądać nowości, mam dwójkę podopiecznych i nie mogę się powstrzymać żeby im czegoś nowego nie zakupić, przy niemal każdej okazji!:)

9. Trend Hunter Trend Hunter

Ostatnio przeglądałam własnie blogi dla dzieci, wedlug mnie to super pamietka i kronika z zycia dziecka przy okazji! Znacie jakies ciekawe blogi o tej tematyce?

10. Aria Kotz Aria Kotz

Jasne, że warto... o ile oczywiscie mamy na to pieniadze. Ale to i dla matki ciekawe wyzwanie i dziecko od najmlodszych lat uczy sie gustu;)

11. Kamila Polak Kamila Polak

Jak najbardziej warto ubierać dziecko modnie. Teraz możliwości jest tak wiele i wcale nie trzeba wydawać przy tym majątku. Na blogach można znaleźć wiele inspiracji :)

12. Anonim Anonim

Dzieci nie mam, ale wydaje mi się że przy ubieraniu maluchów najważniejszy powinien byc ich komfort i jakośc tkanin. Myślę, że nie warto przesadzać z najnowszymi trendami, bo dziecku i tak wszystko jedno. Trochę mnie irytują mamy, które ubierają swoje pociechy w wymyślne stroje. Mam wrażenie że traktują swoje dziecko bardziej jak modny dodatek z którym można pokazać się na spacerze po mieście. Na dodatek, nie widzę sensu w kupowanie modnych ciuchów osobie, która pochodzi w nich co najwyżej kilka tygodni (uprzednio brudząc je tonami soczków i kaszek) :)

13. Trend Hunter Trend Hunter

Uważam, że jeśli połączymy zdrowy rozsądek z odrobiną fantazji to stworzymy idealną receptę na tematyczną ''modę dziecka''

14. Ania Tarla Ania Tarla

Uwielbiam patrzeć na fajnie ubrane dzieci, ale bez przesady. Nie można z nich robić dorosłych ;)

15. Trend Hunter Trend Hunter

Wszystko z umiarem!:D

16. Julietta Fashion Julietta Fashion

Pewnie, ale wszystko z umiarem :) - jak wyżej.
    Widziałyście moze markę plny grosze? :)

17. Monika Skalska Monika Skalska

Modnie tak, ale zależy na jaką okazję. Jak taki brzdąc idzie do piaskownicy to ubierzmy go wygodnie i tak, by nie było nam szkoda gdy ciuszek się wybrudzi i zniszczy po kilku praniach.

18. Kamila Polak Kamila Polak

Zgadzam się to zależy na jaką okazję, do piaskownicy wiadomo coś wygodnego, ale na wizytę u teściów to raczej jakaś sukieneczka np. taka przecierana mi się podoba https://www.radosnamoda.com.pl/sukienka-bawelniana-przecierana-id-268.html

19. Angelika Komasa Angelika Komasa

Racja, bardzo fajne sa te ubranka tylko już dla takich starszych dzieci. Ja dla córci szukam jakiś fajnych sukieneczek i ostatnio znalazłam taką w grochy na http://moda-mini.pl/38-spodnice-sukienki

20. Karola Mejer Karola Mejer

Zgadzam się, na co dzień ubieram dzieci wygodnie. Jaki sens ma założenie sukienki na plac zabaw, a potem "nie rób, nie rusz, nie dotykaj, bo się ubrudzisz". Ale na większe wyjścia lubię dzieciaki ubrać ładnie i modnie :)