Modna mama modne dziecko :)

Czy warto swoją pociechę ubierać modnie?

Odpowiedzi

1. Reika <3<3 Reika <3<3

moim zdaniem warto ubierać tak aby było jej wygodnie i komfortowo i aby dobrze się czuła w tym co nosi a jeśli chodzi o to czy coś jest modne czy nie to można to połączyć z wygodą i komfortem jak ja byłam dzieckiem to miałam gdzieś to w jaki sposób mnie mama ubierała i czy wyglądam modnie czy nie :)

2. psfashion psfashion

Moze niekoniecznie na sile modnie, ale ladnie na pewno warto:) oczywiscie wygoda przede wszystkim

3. Anonim Anonim

warto, ale czy np blogi o takiej tematyce to dobry pomysl?

4. Ewa rodzicewsieci.pl Ewa rodzicewsieci.pl

tutaj możecie śledzić mamę
    http://malaczarnablogg.blogspot.com/
    a jak córcia troszkę podrośnie zamierzam co jakiś czas pokazać jej wyglądy i to jak fajnie mozna ubrać dziecko nie wydając fortuny:)

5. Malena Oksy Malena Oksy

małe dziewczynki często chcą się ubierać podobnie do swoich mam ;) moja przyjaciółka ostatnio dostała bzika na punkcie pikowanego materiału, sporo naszukała się czegoś podobnego dla córeczki, ale znalazła: http://slodkiciuszek.pl/elegancka-pikowana-sukienka-typ-channel-zara-sukienki-dla-dziewczynkihtml. moim zdaniem sukieneczka ładniejsza niż jeden ciuch dla dorosłej babeczki ;) blogu nie mają, ale może ich namówię na założenie, fajny eksperyment :>

6. Estera L-M Estera L-M

Może niekoniecznie modnie ;) bo sama a modą nie jestem, ale na pewno można ubrać dziecko fajnie ;)

7. Malena Oksy Malena Oksy

tak, teraz taki wybór, kiedyś tego nie było ;) brało się co było

8. Trend Hunter Trend Hunter

Fakt, ciuszki dla dzieciaków są przecudowne! Uwielbiam przeglądać nowości, mam dwójkę podopiecznych i nie mogę się powstrzymać żeby im czegoś nowego nie zakupić, przy niemal każdej okazji!:)

9. Trend Hunter Trend Hunter

Ostatnio przeglądałam własnie blogi dla dzieci, wedlug mnie to super pamietka i kronika z zycia dziecka przy okazji! Znacie jakies ciekawe blogi o tej tematyce?

10. Aria Kotz Aria Kotz

Jasne, że warto... o ile oczywiscie mamy na to pieniadze. Ale to i dla matki ciekawe wyzwanie i dziecko od najmlodszych lat uczy sie gustu;)

11. Kamila Polak Kamila Polak

Jak najbardziej warto ubierać dziecko modnie. Teraz możliwości jest tak wiele i wcale nie trzeba wydawać przy tym majątku. Na blogach można znaleźć wiele inspiracji :)

12. Anonim Anonim

Dzieci nie mam, ale wydaje mi się że przy ubieraniu maluchów najważniejszy powinien byc ich komfort i jakośc tkanin. Myślę, że nie warto przesadzać z najnowszymi trendami, bo dziecku i tak wszystko jedno. Trochę mnie irytują mamy, które ubierają swoje pociechy w wymyślne stroje. Mam wrażenie że traktują swoje dziecko bardziej jak modny dodatek z którym można pokazać się na spacerze po mieście. Na dodatek, nie widzę sensu w kupowanie modnych ciuchów osobie, która pochodzi w nich co najwyżej kilka tygodni (uprzednio brudząc je tonami soczków i kaszek) :)

13. Trend Hunter Trend Hunter

Uważam, że jeśli połączymy zdrowy rozsądek z odrobiną fantazji to stworzymy idealną receptę na tematyczną ''modę dziecka''

14. Ania Tarla Ania Tarla

Uwielbiam patrzeć na fajnie ubrane dzieci, ale bez przesady. Nie można z nich robić dorosłych ;)

15. Trend Hunter Trend Hunter

Wszystko z umiarem!:D

16. Julietta Fashion Julietta Fashion

Pewnie, ale wszystko z umiarem :) - jak wyżej.
    Widziałyście moze markę plny grosze? :)

17. Monika Skalska Monika Skalska

Modnie tak, ale zależy na jaką okazję. Jak taki brzdąc idzie do piaskownicy to ubierzmy go wygodnie i tak, by nie było nam szkoda gdy ciuszek się wybrudzi i zniszczy po kilku praniach.

18. Kamila Polak Kamila Polak

Zgadzam się to zależy na jaką okazję, do piaskownicy wiadomo coś wygodnego, ale na wizytę u teściów to raczej jakaś sukieneczka np. taka przecierana mi się podoba https://www.radosnamoda.com.pl/sukienka-bawelniana-przecierana-id-268.html

19. Angelika Komasa Angelika Komasa

Racja, bardzo fajne sa te ubranka tylko już dla takich starszych dzieci. Ja dla córci szukam jakiś fajnych sukieneczek i ostatnio znalazłam taką w grochy na http://moda-mini.pl/38-spodnice-sukienki

20. Hania Robertson Hania Robertson

Ostatnio widziałam na jakimś portalu plotakrskim, że Kim Kardashian zaczęła ubierać swoją córeczkę podobnie do siebie...uważam, że jest to krzywdzenie dziecka. Można ubierać modnie, ale bez przesady

MODA

1. Jakie dodatki do czerwonej sukienki Zara?

Ostatnio: Ela Mikalak .

2. W czym na sylwestra?

Ostatnio: Daria Kolanko .

3. Czy takie sukienki są w modzie?

Ostatnio: Paulina Pralina .

4. CO DO TEJ SPÓDNICY?

Ostatnio: Sylwia Maria .

5. Markowe okulary

Ostatnio: Karina Kowalik .

Polecamy