Jak tanio i skutecznie wybielić zęby?

Poczytajcie : http://because-i-like-dots.blogspot.com/ :) A wy jak dbacie o swoje zeby?

Odpowiedzi

 1. Paulina Krawczyk Paulina Krawczyk

  Niestety nie wszystkie osoby mogą poszczycić się pięknymi, białymi zębami, moja koleżanka po ciąży zaczęła tracić zęby w tempie ekspresowym, ja ostatnio także mam ten problem. Niedawno szukając informacji o konsultacji implantologicznej trafiłam tutaj: http://implantmasterspoland.pl/dla-pacjentow/pytania-i-odpowiedzi - tych kilka pytań i odpowiedzi pozwoliło mi rozwiać rodzące się wątpliwości, choć oczywiście z samej konsultacji nie zrezygnuję, gdyż poważnie myślę o wszczepieniu implantów.

 2. kaludia kos kaludia kos

  Ja ostatnio czytałam artykuł na: http://maxmag.pl/czym-sie-kierowac-przy-wyborze-implantologa-gabinetu-do-wstawienia-implantow/ o tym czym się kierować przy wyborze implantologa. Przyznam, że zastanawiam się nad tym. Wybielanie nie bardzo dało efekty, wypróbowałam paski wybielające. Ktoś z Was ma implant zębowy?

 3. Basia Nowicka Basia Nowicka

  @Reika <3<3: Mam tak samo, białe nigdy nie będą ;)

 4. Kamila Bars Kamila Bars

  A u dentysty nie da się łatwo wybielić? Bo mi tak kiedyś koleżanka polecała, niby efekt dłużej się utrzymuje. Chociaż jak byłam w dentalux na wizycie, to pytałam Pani stomatolog i jakoś mnie zbyła. Nie okazała się zbyt pomocna i miła dla mnie ;/ Także dalej nic nie wiem.