Jak tanio i skutecznie wybielić zęby?

Poczytajcie : http://because-i-like-dots.blogspot.com/ :) A wy jak dbacie o swoje zeby?

Odpowiedzi

 1. Paulina Krawczyk Paulina Krawczyk

  Niestety nie wszystkie osoby mogą poszczycić się pięknymi, białymi zębami, moja koleżanka po ciąży zaczęła tracić zęby w tempie ekspresowym, ja ostatnio także mam ten problem. Niedawno szukając informacji o konsultacji implantologicznej trafiłam tutaj: http://implantmasterspoland.pl/dla-pacjentow/pytania-i-odpowiedzi - tych kilka pytań i odpowiedzi pozwoliło mi rozwiać rodzące się wątpliwości, choć oczywiście z samej konsultacji nie zrezygnuję, gdyż poważnie myślę o wszczepieniu implantów.

 2. kaludia kos kaludia kos

  Ja ostatnio czytałam artykuł na: http://maxmag.pl/czym-sie-kierowac-przy-wyborze-implantologa-gabinetu-do-wstawienia-implantow/ o tym czym się kierować przy wyborze implantologa. Przyznam, że zastanawiam się nad tym. Wybielanie nie bardzo dało efekty, wypróbowałam paski wybielające. Ktoś z Was ma implant zębowy?

 3. Basia Nowicka Basia Nowicka

  @Reika <3<3: Mam tak samo, białe nigdy nie będą ;)

 4. Kamila Bars Kamila Bars

  A u dentysty nie da się łatwo wybielić? Bo mi tak kiedyś koleżanka polecała, niby efekt dłużej się utrzymuje. Chociaż jak byłam w dentalux na wizycie, to pytałam Pani stomatolog i jakoś mnie zbyła. Nie okazała się zbyt pomocna i miła dla mnie ;/ Także dalej nic nie wiem.

 5. Ilona Oleksiewicz Ilona Oleksiewicz

  Jak tanio to nie skutecznie. Jak skutecznie to nie tanio. Jeśli nigdy nie miałaś naturalnie białych zębów to tylko szyna i pasta wybielająca albo wybielanie lampą u stomatologa.

 6. kesja nita kesja nita

  Jak chce się skutecznie to trzeba iść do profesjonalnego gabinetu, tanio może i się da, ale może to zaszkodzić zębom i ogólnie zdrowiu, więc nie warto.

 7. Paulina Krawczyk Paulina Krawczyk

  Z tego co wiem lepsze nawet od wybielania jest piaskowanie, nie niszczy tak bardzo płytki.

 8. Agusia Sławeta Agusia Sławeta

  ja używałam białej perly i tak jak wcześniej ktoś pisał, zmieniam często szczoteczkę. Mozna też próbować sody i wody utlenionej :) A piaskowanie też na pewno polecam.

 9. Paulina Krawczyk Paulina Krawczyk

  Teraz także hitem są pasty na bazie węgla aktywnego.

 10. Karolina Zając Karolina Zając

  Dziewczyny z wybielaniem zębów wyglada to tak:

  jak tanio to nieskutecznie ( nie macie nawet co wierzyć w to, ze jakieś paski spowodują, że wybielą się Wam całkowicie zeby)
  jesli skutecznie to musi to trochę kosztować

  Sama wybielałam ząbki w tym gabinecie w Krakowie; https://zietekclinic.com/uslugi/wybielanie-zebow-krakow/ Systemem nakładkowym i osobiście jestem bardzo zadowolona:
  wyglada o wiele lepiej
  wybielenie było skuteczne