Jak tanio i skutecznie wybielić zęby?

Poczytajcie : http://because-i-like-dots.blogspot.com/ :) A wy jak dbacie o swoje zeby?

Odpowiedzi

1. Anna Dudycz Anna Dudycz

Ja po jedzeniu żuję gumę, nie piję kawy, robię ziołowe płukanki i to chyba wszystko ;)

2. Paulina Rutkowska Paulina Rutkowska

Po założeniu licówek zęby mi się wybieliły :D a tak poza tym to mi pomagaja dobre pasty do zębów :) Obecnie testuję pastę "biała perła" :)

3. Zuuziaa Zuuziaa

biała perła daje świetne efekty :)

4. Reika <3<3 Reika <3<3

stosowałam białą perłę i dla mnie jest kiepska:( od swojego dentysty dowiedziałam się ,że mam taką urodę i śnieżnobiałych zębów mieć nie będę :( ale moje zęby są zdrowsze i bielsze odkąd stosuję płyny do płukania ust tuż po myciu zębów :))

5. Anonim Anonim

Jeśli chodzi o metody staroświeckie, to podobno soda oczyszczona (ta używana w kuchni) pomaga. U mnie w domu ta metoda funkcjonuję dość dobrze ;)

6. asiacze asiacze

Cóż męska sperma działa na zęby dość wybielająco, więc jak ma się chłopaka to metoda darmowa i przyjemna(żart) :D
    A tak poza tym to z Colgate b. dobrze działa taka jedna zwykła pasta wybielająca(tylko teraz nie pamiętam która).

7. Kasia Marc Kasia Marc

Chodzi o ajone? Podstawą jest zmiana stylu życia, tj. wyeliminowanie przyczyny brzydkich zębów. Jeśli to wam się powiedzie, to w kilka miesięcy powinniście mocno zmienić swoje zęby :D

8. EwelinaR EwelinaR

ja słyszałam od skórce od banana:) ale sama jakoś nie miałam okazji spróbować :p

9. jesuismonika jesuismonika

Żele z białej perły dają dobry efekt. :)

10. Natalia Paszkowska Natalia Paszkowska

Ja używam teraz białej perły i czekam na efekty:P

11. Iza Le. Iza Le.

nie używałabym sody, bo niszczy zęby, każdy dentysta popuka się w czoło kiedy o tym wspomnicie. Ja nie używałam nigdy pasków ani żeli, ale polecam pastę Denivit, w tydzień widać znaczną poprawę :) i do tego szczoteczkę elektryczną najlepiej :)

12. Katsuumi Katsuumi

A ja słyszałam z kolei o sodzie oczyszczonej (ale mega niszczy zęby) i skórce od banana (wewnętrzna strona). Sodą wybielałam raz i nigdy wiecej, dziąsła mi krwawiły.

13. Vanilla Vanilla

Słyszałam o jakiś plastrach wybielających z Rossmana :) Nie pamiętam nazwy, ale znam dwie osoby, którym pomogły :)

14. kasia nowik kasia nowik

ja wybielałam zęby w centrum Vita Medica lampą Beyond, więc szybki 30minutowy zabieg polegający na trzykrotnym nałożeniu żelu wybielającego na zęby a potem naświetlenia lampą :)

15. Patrycja Malarowska Patrycja Malarowska

Koleżanka polecała mi białą perłę przed ślubem. Widziałam u niej efekty i byłam zachwycona. Niestety ostatecznie miałam mało czasu i zdecydowałam się na laserowe wybielanie. Rezultat było widać i owszem - przez cały jeden dzień:)

16. Monika Bohatyrowicz Monika Bohatyrowicz

na pewno jak się pije kawę i pali to zęby nie będą śnieżnobiałe. Przyznam, że używałam różnych past, ale jakoś nie byłam zadowolona z efektów, za to po wybielaniu w Dental Services efekty świetne. warto było się wybrać na profesjonalne wybielanie.

17. Paulina Olszowy Paulina Olszowy

Biała perła :) dla podtrzymania efektu jest jeszcze z tej serii pasta dla pijacych kawe i herbate, palaczy itd.

18. JulietteCapuletti JulietteCapuletti

@kasia nowik: też to miałam.. efekt fajny, ale krótkotrwały. Niestety bardzo niszczą się zęby ;/

19. Paulina Krawczyk Paulina Krawczyk

Tanio to raczej ciężko. Najlepiej jest wybrać się na zabieg u stomatologa, ale to zwykle sporo kosztuje.

20. Kasia Marc Kasia Marc

Nie robiłam niczego poza myciem ajoną i częstymi zmianami szczoteczki. Wprowadziłam sobie systematyczność, skończyłam z fajkami i barwa się diametralnie zmieniła. W tym momencie jest optymalna.

URODA

1. Wasze ulubione kosmetyki

Ostatnio: Celina Prokop .

2. ciasto urodzinowe

Ostatnio: Celina Prokop .

3. Przedłużenie włosów

Ostatnio: Monisia Kowalska .

4. Schudnij z głową

Ostatnio: sreberko .

5. Jak przyspieszyć wzrost włosów?

Ostatnio: Hanna Górowiecka .

Polecamy