Jakie paznokcie?

Czy teraz jest trendy w temacie manicure? Patrzycie na modę, czy raczej prosicie o to, co wam się podoba?

Odpowiedzi

1. Beata Xxx Beata Xxx

Zawsze wybieram to, co mi się podoba. Moimi ulubionymi są pastele. Najbliżej naturalnych.

2. Jowita Kurdej Jowita Kurdej

jestem w tym tygodniu umówiona z Panią Izą z Fiuu Fiuu day spa na paznokcie! Myślę o głębokiej czerwieni? Dawno nie miałam na paznokciach czerwonego koloru...

3. Luziza Mikołajczyk Luziza Mikołajczyk

Dla mnie najładniejsze są naturalne.

4. Zuzol Bracka Zuzol Bracka

Czy któraś z Was miała kiedyś naklejki-paski robione przez stylistkę? Chciałąbym wiedzieć, jak długo się trzymają, bo słyszałam, ze szybko odpadają.

5. Gabriela Tatarkowska Gabriela Tatarkowska

Ja najbardziej lubię klasyczną czerwień i zwykle nie eksperymentuję. Choć niektóre z waszych propozycji wyglądają zachęcająco. :)

6. Hania Wilk Hania Wilk

Uwielbiam wszelkie nudziaki oraz matowe paznokcie z mocnym kontrastem. Są rewelacyjne :)

7. Marysia Byczkowska Marysia Byczkowska

zawsze miałam swoje naturalne paznokcie i nigdy nie byłam na żadnych hybrydach, żelach, akrylach i co tam jeszcze jest. Mam szczęście bo posiadam ładną płytkę i twarde paznokcie, bez problemu mogę zapuścić oczekiwaną długość i nic się z nimi nie dzieje.

8. beclassy beclassy

Po pierwsze hybrydowe, a po drugie nie patrzę na modę w stylizacji, tylko to co mi się podoba. Jestem fanką kolorów nude, brudny róż, szary, dlatego jestem zakochana w jesiennej kolekcji lakierów Makear, w której "rządzą" takie stonowane kolorki. Do tego mozna dodać efekt "sweterka", prosto i z klasą :)

9. Zosia Perka Zosia Perka

Ja raczej dobieram do nastroju, teraz mam np malinowo-beżowe, ale jutro ide sobie zrobić sweterki z jakimiś odcieniami niebieskiego :D

10. Romana Romana

Niektóre kolory, jak nude czy czerwień, to nieśmiertelna klasyka :) Aczkolwiek lubię popatrzeć też na aktualne trendy, czasami akurat wpadają mi w oko. Teraz np. modne są różne błyszczące kolory, Neonail wypuścił nieco nowości w tym zakresie jak choćby Star Glow.