Jakie paznokcie?

Czy teraz jest trendy w temacie manicure? Patrzycie na modę, czy raczej prosicie o to, co wam się podoba?

Odpowiedzi

1. Vanilla Vanilla

Maluję paznokcie na takie kolory jakie mi się w danej chwili podobają. Lubię czasami neony, a innym razem wole postawić na pastele :)

2. SSAAS MRSKA SSAAS MRSKA

A hybrydy, żele czy klasyczny manicure? To mnie głównie interesuje ;-)

3. Kasia Marc Kasia Marc

Najważniejsze, żeby paznokcie były po prostu ładne - inne kwestie nie mają znaczenia, bo każdy może mieć całkowicie inny gust, prawda? W new nails uczyli mnie różnych technik, bo po prostu każda klientka przychodzi z innymi potrzebami.

4. SSAAS MRSKA SSAAS MRSKA

Czy aż tak? Babki raczej wybierają to co jest aktualnie modne, co mają koleżanki itp. Nie sądzę, że mają jakiś zindywidualizowany styl...

5. Kasia Marc Kasia Marc

No racja, ale mimo wszystko jako stylistka muszę być przygotowana, że wymyślą dla mnie coś zaskakującego ;-) A ja muszę zrobić to co chcą, bo inaczej nie wrócą już do naszego salonu ;-)

6. psfashion psfashion

Żel. Zalezy od humoru:) aktualnie mam biale migdałki

7. asiacze asiacze

Rok temu na100% modne były pastelowe kolory, szczególni mięta. W tym to w sumie się nie orientuję. A może jeden pomalowany na inny kolor niż cała reszta:)

8. Grace Anna Grace Anna

Ostatnio lubię każdy paznokietek w innym kolorze :)
    Nawet widziałam jakąś panią co miała z 50 lat i też każdy inny :D

9. Helena barsz Helena barsz

Matowe paznokcie fajnie wyglądają tzn lakier matowy :)

10. memsen memsen

Wibo wprowadziło teraz kolekcję satynową http://www.forum.motokobiety.pl/ozdobny,manicure,t9386-165.html Fajnie to wygląda, tylko szkoda, że kolory totalnie nie moje... wyglądałabym jak chora...szkoda

11. Anonim Anonim

raczej to co mi się podoba:) nie w każdym wypadku trzeba podążać za modą:) Ja osobiście lubię pastelowe kolory :) zawsze na topie :)

12. Monika Skalska Monika Skalska

Na co dzień beże i jasne perłowe albo pudrowe róże. Na wielkie wyjście niezmiennie elegancja czerwień w róznych odcieniach. Ja najbardziej lubię ciemny odcień, wpadający w bordo. No ewentualnie czerń, ale taki manicure musi być perfekcyjnie wykonany.

13. MAna Styl MAna Styl

Ja bardzo często maluję paznokcie na jasno różowo. Chodź czasami odbiegam od tego wpadają mi w ręce jakieś neony:)

14. MeAndYou MeAndYou

Z tego co się orientuje modne jest teraz srebro i złoto na paznokciach w połączeniu z czernią. :)

http://zdeterminowane.blogspot.com/2013/11/sleep-is-gate-of-soul.html

15. ola bis ola bis

Ja uwielbiam czerwony kolor, czasami w ramach "szaleństwa" wybieram fiolet, chociaż wiem, że oba kolory nie wyglądają dobrze pod kątem biznesowym, no ale trudno :) i oczywiście shellac, normalne lakiery mnie już za bardzo denerwują, że trzeba uważać a i tak po kilku dniach są jakieś odpryski

16. Gosia Dzięcioł Gosia Dzięcioł

Według mnie warto się wiosny tego roku kierować w stronę delikatnego pomarańczu, popularne są również pojedyncze paznokcie u każdej z dłoni w z unikalnym wzorem. Polecam lekko puścić wodze fantazji i nie przejmować się zbytnio tym co robią inni. Liczy się oryginalność, a rok 2014 zapowiada się naprawdę pięknie :)

17. Paulina Krawczyk Paulina Krawczyk

Ja jakoś nie zwracam uwagi na trendy i zwykle maluję na takie kolory w których dobrze się czuję :)

18. Monika Kubrak Monika Kubrak
  19. SSAAS MRSKA SSAAS MRSKA

Od dłuższego czasu wyłącznie hybrydowe i nie mam zamiaru czegokolwiek w tym zakresie zmieniać. Po prostu na new nails mam całe tygodnie świętego spokoju, a paznokcie cały czas ładne bez poprawek ;-)

20. Stylowa Zuzia Stylowa Zuzia

pastele, lekkie kolorki ;)
    zimą dobre były fiolety, ostre granaty, ale teraz lekko i wiosennie ;)