Modne dzieci

Dziewczyny jak jest u Was, czy też macie wrażenie, że więcej wydajecie na ciuchy dla swoich pociech niż dla siebie? Czy kupując ubranka zwracacie uwagę na modę?

Odpowiedzi

1. Little_Black_Dress Little_Black_Dress

Hmmm... I na siebie i na Córkę wydaję sporo. :P Ona już jest w takim wieku (prawie 9 lat), że obie spacerujemy po sklepach i buszujemy między wieszakami. Lubi to tak samo jak ja. ;)) Kupując rzeczy dla niej przede wszystkim kieruję się tym, żeby było jej wygodnie i żeby dobrze się w tym czuła. Poza tym ona już ma swoje zdanie w tym temacie więc wiesz... Muszą się również z tym liczyć. ;) Ale modą w jakimś stopniu też się kierujemy. :)

P.S Zaczyna wzorować się na mnie i karze robić sobie zdjęcia po czym mówi: "Mama wstaw to na bloga" haha :D

2. memsen memsen

Moja szwagierka wydaje na małą więcej niż na wszystko inne :) Mini air maxy, conversy i cała reszta topowych marek. Wszystko byłoby ok gdyby na to pracowała a nie ciągnęła pieniądze od rodziców i ojca małej... Niki ma już 4 lata i swobodnie mogłaby iść do przedszkola...

Nie jestem też przekonana do przestylizowanych maluchów tak jak tutaj http://www.forum.motokobiety.pl/moda,na,stare,malea,kie,t9910.html stare maleńkie, fryzury jak po godzinnym siedzeniu u fryzjera, bogata biżuteria i niejednokrotnie makijaż... ręce opadają.

Najważniejsze to zachować umiar we wszystkim. I mieć ten spokój ducha, kiedy maluch leci na plac. A nie że zaraz mamy obawy że kolana w trawie a spodenki tyyyyle kosztowały :)

3. Persona Obscura Persona Obscura

Co prawda dzieci nie mam, ale kupowanie rzeczy droższych i markowych jest bez sensu, bo przecież z tego się wyrasta w kilka miesięcy. Dziecku, które ma kilka latek jest raczej obojętne czy to są trampki converse czy trampki bazarek. Oczywiście nie mówię, żeby ubierać dzieci w worki po ziemniakach, bo estetyka jest wskazana, ale z głową. Nie ma po co wydawać fortuny, za parę lat (jeśli to dziewczynka) to sama będzie się domagać tyle nowych ciuszków, że każda mam zdązy jeszcze wydać baaardzo dużo - o to na pewno nie trzeba się martwić ;)

4. Stylowa Zuzia Stylowa Zuzia

@Little_Black_Dress: ojć, genialnie <3

5. asiacze asiacze

Ja nie mam dzieci, ale zauważyłam, że ubiera się je teraz modnie. W takie mini wersje ciuchów dla dorosłych.

6. Ania Kania Ania Kania

to jest słodkie, kiedy mamusie ubierają modnie swoje córeczki. Osobiście bardzo lubię bloga szafeczka, bo ta mama wie jak ubrać swoją małą, nie przesadza z zdjęciami w sensie, że nie są jakieś wyzywające czy coś i w dodatku, często mądrze pisze o wychowaniu dziecka i takie tam :P

7. Ola Kwasiak Ola Kwasiak

Fajnie wyglądają modnie ubrane małe dzieci, warto trochę wydać;p

8. Izabela Huda Izabela Huda

zapraszam Was do nas .. www.mialivestyle.blogspot.com

9. Iwa90 Iwa90

Ja kupuję modne ciuszki dla córki siostry, lubię jak mała fajnie wygląda.Ostatnio kupiłam jej też przesłodkie kolczyki w Aparcie. Na szczęście taka biżuteria dla dzieci nie jest droga :)

10. nata gala nata gala

Kupuję przede wszystkim wygodne ubranka dzieciom. Do tego koniecznie muszą być z dobrych materiałów, więc najczęściej wchodzę do Carry.

11. Ania Balicka Ania Balicka

Za coś fajnego trzeba zapłacić troszkę wiecej ... najważniejsze żeby było wygodnie

12. Nnn Ska Nnn Ska

Wybierając ubrania dla dzieci polecam zwracać uwagę na materiał z jakiego są wykonane. Najlepszym będzie bawełna. Bawełna to przede wszystkim materiał niezwykle wygodny i trwały. Nie powoduje podrażnień i nie ogranicza ruchów, co jest szczególnie istotne dla ruchliwego dziecka. Jest to tkanina bardzo delikatna, idealna dla alergików oraz dla wrażliwej skóry.

Polecam zajrzeć sobie tutaj:
    https://bobaskowo.sklep.pl/kategoria-produktu/ubranka/

Ostatnio w sklepie zamawiałam sporo ubrań dla maluszka. Maja wiele dobrych jakościowo ciuszków.