Czy ktoś z Was kupował sukienkę przez internet?

Witam,
Mam takie pytanie, czy któraś z Was kupowała kiedykolwiek sukienkę przez internet? Chodzi o to, że niedługo mam wesele koleżanki i potrzebuje nowej kiecki. Byłam w centrum handlowym Ptak w Rzgowie, ale tam wszystko niemal identyczne - różni się jedynie kolorami.
Znalazłam fajną sukienkę w internecie, jednakże jest dość droga i nie wiem czy nie będzie problemu z oddaniem. Osobiście mam kilka cm więcej tu i tam i boje się, że jak nie będzie pasowało to będzie problem z oddaniem.

http://www.gazetkionline.pl/

Odpowiedzi

1. Iza Le. Iza Le.

pokaż jaka ?? :) nie powinno być problemu z oddaniem, ale przeczytaj jeszcze regulamin sklepu

2. emersiona emersiona

Zależy w jakim sklepie kupujesz, w większości online nie ma problemu z oddaniem towaru, pamiętaj tylko, że to dodatkowe koszty bo płacisz za przesyłkę ;)

3. klosag ... klosag ...

jak kupie za duże, można przerobić, za małe mam komu oddać:))) i po problemie:)

4. SSAAS MRSKA SSAAS MRSKA

Musisz się dobrze wymierzyć, żeby sukienka fajnie pasowała, przykład --> http://www.i-trendy.pl/index.php/odzie/sukienki/details/248/8/odzie/modne-sukienki/sukienka-204-be który zamówiłam właśnie z netu. Można trafić fajne perełki ;-)

5. Natalia sushi_natka Natalia sushi_natka

Mi zamawiała przez internet sukienkę siostra jak jeszcze byłam w gimnazjum na bal.Zamawiałam na allegro i jestem zadowolona. Sukienka wyglądała pięknie jak na zdjęciach,które podawali i jestem z niej zadowolona :).

6. Vademecum Stylu Vademecum Stylu

Ja kupowałam na bal sukienkę z Asosa, dobrze się wymierzyłam i leży idealnie. Jak się wahasz to weź rozmiar większy bo zawsze ewentualnie może Ci krawcowa zwężyć jak by Ci się nie chciało odsyłać. Warto też zamawiać ze sklepów ,które mają zdjęcia sukienki na modelce, wtedy od razu widzisz jak mniej więcej leży. Jeśli chodzi o o wymianę/zwrot to masz na to ustawowo 10 dni bez podania przyczyny( w Polskich sklepach, z wyjątkiem zakupu w drodze licytacji, w zagranicznych patrz na regulamin bo może być różnie).

7. Magda Musial Magda Musial

kupiłam U237 w tym sklepie na komunie, www.funito.pl

8. Zosia Szwed Zosia Szwed

bardzo często kupuje ubrania przez internet i w większości przypadków nie miałam problemów z oddaniem czegoś co mi się nie podobało lub wymienić na właściwy rozmiar. Jedynym minusem jest to, że trzeba pokryć koszty przesyłki. Kiedyś gdy często robiłam zakupy na allegro miałam problem z oddaniem za małych butów nie mogłam tego zrobić bo kupiłam poprzez licytację.

9. Karioka Kowalska Karioka Kowalska

Mnie się marzy śliczna markowa sukienka , ale nie znam serwisu na którym ją wypatrzyłam. Czytałam na facebooku, że niedawno pierreriu wystartował, ale może Wy możecie mi coś podpowiedzieć odnośnie tego sklepu?

10. jola frig jola frig

Kupuj w sklepach, które nie robią problemów ze zwrotami, wtedy nie będzie problemu z ewentualnym oddaniem jak się rozmiar nie będzie zgadał