NAGŁÓWEK-WAŻNE

Hej dziewczyny!
Czy któraś z was podjęłaby się wyzwania zrobienia dla nas nagłówka?
Jak na początek chcaiłybyśmy coś dziewczęcego i prostego.
Adres bloga: livecreatehavefun

Odpowiedzi

1. Anonim Anonim

ja moge, tylko mi powiedz jak ma wygladac, napis z wypelnieniem np. galaxe, kwiatki ? do wyboru :) moze byc jescze z jakims obrazkiem itp.

2. Anonim Anonim

jeśli podasz trochę szczegółów mogę uruchomić photoshopa i coś zrobić :)

3. Jagna&Julia Szafiarki Jagna&Julia Szafiarki

Marwet: chodzi nam o coś prostego, nazwa bloga napisana delikatną czcionką na białym tle... To chyba tyle
    Jakby któraś z Was to zrobiła byłabym wdzięczna!
    Nasz mail: szafiarki7@gmail.com

4. Anonim Anonim

zrobię kilka wersji i wyślę jeszcze dziś :)

5. Anonim Anonim

Wysłałam wam na maila jedną propozycję. :)

6. In blue jeans Kasia In blue jeans Kasia

Oooj, mi też przydałby się nagłówek, ale niestety nie umiem aż tak bardzo się bawić w Photoshopie. :)

7. Anonim Anonim

w sumie to jeden zrobiłam, jakoś photoshop się chyba na mnie obraził ostatnio, także http://i41.tinypic.com/2uepcgk.jpg :)

Kasiu, jeśli chcesz, mogę spróbować, powiedz co i jak :D

8. In blue jeans Kasia In blue jeans Kasia

@Anonim: Kurcze wiesz co wolę nie, bo Ty się napracujesz, a mi się nie spodoba, czy coś i będzie mi głupio w stosunku do Ciebie. :) Będę kiedyś musiała pomyśleć nad jakimś prostym nagłówkiem, bo zawsze podobała mi się taka pochyła kursywa, jakby pisane piórem czy coś - widzisz nawet nie umiem opisać. :D

9. Anonim Anonim

@In blue jeans Kasia: daj spokój, to jest chwila, więc jak coś, to służę pomocą, nie każdy ma taki sam gust! :) chyba nawet mam taką czcionkę :)

10. Anonim Anonim
  11. In blue jeans Kasia In blue jeans Kasia

@Anonim: Aaa fajny! :) Zaraz zobaczę jak będzie wyglądał na blogu :) Czy nie będzie się bardzo gryzł z tytułami postów.

12. Anonim Anonim

@In blue jeans Kasia: Jeśli podasz mi maila to wyśle ci kilka propozycji. :)

13. Jagna&Julia Szafiarki Jagna&Julia Szafiarki

Dzięki za naglowki dziewczyny!

14. Anonim Anonim

Ja również bym z chęcią wykonała :) Może coś spróbuję przesłać :]

15. Anonim Anonim

Odnawiam pytanie! Bardzo byłoby mi miło, gdyby któraś z was, dziewczyny mi także mogła pomóc! Chodzi mi też o nagłówek.. Jeśli ktoś mógłby się tego podjąć, to proszę, napiszcie do mnie : thisismycommonworld@wp.pl. Podzielę się z wami moją koncepcją : >

16. Magda Lenka Magda Lenka

Ja również chętnie skorzystam z pomocy jeśli chodzi o naglowek.Jest ktoś chętny żeby mi zrobić?
    http://mirabelka1993.blogspot.com/

17. modnaa mychaa modnaa mychaa

Ooo ja również potrzebowałabym nagłówka :)
    Jeśli ktoś był chętny oto mój blog http://colorfullifeteen.blogspot.com/
    Kontakt : fashionplate1@wp.pl

18. Anonim Anonim

Ja chętnie zrobię :D.

19. Epitomy Of Woman Epitomy Of Woman

ja ogólnie lubię robić nagłówki sobie, ale Kasia ma rację- a nóż widelec się komuś coś nie spodoba... z drugiej strony nie trzeba wcale nie wiadomo czego, żeby samemu coś zrobić, do dzieła leniuszki... :>

20. Anonim Anonim

@Epitomy Of Woman: Z mojej strony nie jest to lenistwo... Niestety nie mam zdolności estetycznych i mimo chęci do zrobienia, wchodzi mi coś okropnego : >

NASZE BLOGI

1. Wątek przyklejony

Nowe posty

Ostatnio: BaBassment blok .

2. Komentownie Blogów

Ostatnio: Roxy Jacobs .

3. wzajemna obserwacja naszych blogów

Ostatnio: Tina Haa .

4. nowa współpraca a paczki brak

Ostatnio: Damian Sierakowski .

5. blog

Ostatnio: kasja kasjaa .