Odchudzanie

Macie jakieś sprawdzone sposoby na pozbycie się kilku kilogramów? Najbardziej chodzi mi o nogi, bo to one są u mnie uciążliwe :) Może znacie jakieś ćwiczenia, które pomagają?

Odpowiedzi

1. Anonim Anonim

Na nogi najlepsze moim zdaniem są rolki i rower :) Najlepsze, ale i jednocześnie najzdrowsze :)

2. KatarzynaK KatarzynaK

W ten sposób wyrabiasz sobie mięśnie. Niektórzy mają tak że jak wyrabiają sobie mięśnie w nogach to mają grubsze jeszcze... Moja siostra tak ma

3. KatarzynaK KatarzynaK

W ten sposób wyrabiasz sobie mięśnie. Niektórzy mają tak że jak wyrabiają sobie mięśnie w nogach to mają grubsze jeszcze... Moja siostra tak ma

4. Anonim Anonim

Naprawdę? Moja przyjaciółka właśnie mi to poleciła, ale to chyba zależy od osób :)

5. Gabriela Grębska Gabriela Grębska

Tak jak napisała Kasia - przez to nogi będą bardziej umięśnione, zresztą jeździłam w tamtym roku bardzo często i to nic nie dawało :(

6. Adrian Kamiński ( ModeFriends) Adrian Kamiński ( ModeFriends)
  7. Rose Fashion Rose Fashion

Dołączam się ;) Strasznie trudno mi schudnąć. Mam 3 razy w tygodniu tańce, biegam, jaedze na rowerze i jeszcze wieczorami po 1:30 tańczę i nic ; /

8. Anonim Anonim

im masz więcej mięśni tym więcej spalasz kalorii, mięśnie nie rosną tak szybko jak wam się wydaje, zagęszczają swoją objętość ale to nie idzie w obwód

9. Anonim Anonim
  10. shoco shoco

a coś w wersji dla bardziej leniwych?

11. fashionistka95 fashionistka95

Gabi czy ty sobie żartujesz ??? Jak dla mnie masz świetną figurę, a zwłaszcza nogi. Nie rób z siebie wieszaka - jesteś szczupła !!!

12. Gabriela Grębska Gabriela Grębska

Ok od dzisiaj zaczynam te ćwiczenia: http://www.cwiczenia.org/cwiczenia-na-uda/cwiczenia-na-zgrabne-uda/ Jak coś zdziałają to dam znać :D

@Fashionistka95 - no niestety uda mam grubsze, czułabym się lepiej z przynajmniej o 2 cm mniejszymi :) Reszta jeśli chodzi o nogi jest ok, ale uda... :)

13. Anonim Anonim

Dla kogoś kto chciałby zrzucić trochę z boczków polecam hula hop. Proste, a wystarczy 30 minut dziennie, oglądając tv. Ja dopiero zaczęłam, ale na forach dziewczyny piszą, że w połączeniu z godzinnym spacerkiem w ciągu miesiąca można się pozbyć nawet 12cm :)

14. Anonim Anonim

Ważna jest odpowiednia dieta, ja np. lubię jeść wiec zmniejszenie ilosci nie wchodziło w grę więc odstawiłam chleb-całkowicie - uwierzcie mi to bardzo dobry sposób a w cale mi go nie brakuje, zamieniłam go pieczywem WASA, następnie: nie jem serów, makaronu i ziemniaków ( w zestawieniu z mięsem się nie trawią odpowiednio i tuczą) polecam na śniadanie i kolacje jeść płatki takie ja fitness tyle że frutiny bo mają mniej kalorii niż te reklamowane ;) można je dodawać do jogurtów 0% w połączeniu są baaardzo sycące i zawierają dobry dla zdrowia błonnik. Szczerz: ni ćwiczę za dużo, przekładam czas na naukę i zakupy, ale od czasu do czasu (raz na 3 tyg ) pójde pobiegac truchcikiem by sie nie zamęczyć ;) stosuję tę diete od półroku . W zasadzie to nie jest dieta ale sposób by zdrowo nie przybywało na wadze a ubywało. Piję wodę, nie tak jak mówią 3 litry ale tak około litra czystej wody dziennie, dzięki temu organizm nie chłonie zbędnych cukrów i tłuszczy ale zużywa tkankę tłuszczową. Nie zagłądzajcie się bo to nie zdrowo , jedzcie pomiędzy posiłkami owoce ( nie banany i nie winogrona) i jogurty. dzieki temu w pół roku nie tyję i od czasu do czasu mogę zjeść słodycze bez konsekwencji w wadze. Polecam. Efekty na moim blogu ;)

15. Sparkle ♥♥♥ Sparkle ♥♥♥

ja od gimnazjum jem mało a często, i nie mam problemów z wahającą się wagą czy żeby spadło mi klika kg. W gimnazjum przy wzroście 160cm ważyłam 55kg i było po mnie strasznie to widac, wciagu 2 tygodni schudłam do 49kg. A potem zostałam przy tym małym jedzeniu a częstym i moja waga od tamtej pory utrzymuję się na tym samym poziomie na koniec liceum ważyłam 46kg bo jeszcze mi poszło w dół ( za tamtych czasów bylam aktywna fizycznie ) no i do dzis ( czyli 2 lata) utrzymuje mi się 46-47 kg. A teraz zaczełam cwiczyc w domu bo chcę spalic malą oponkę na brzuchu i trochę nogi wyrzeźbic. U mnie na blogu tez jest notka o tym i o cwiczeniach ktore teraz stosuje.

16. Anonim Anonim

@Gabriela Grębska: Ja również postanowiłam je robić. :) Życzę powodzenia. :)

17. Irena Nowak Irena Nowak

Suplementy diety http://www.ranking-odchudzanie.pl/
    to moim zdaniem najlepszy sposób na odchduzanie.

18. Turqusowa Turqusowa

Od razu nogi Ci się nie wyrzeźbią w mięśnie, więc bez obaw. Możesz je ćwiczyć. Najpierw spala się tłuszcz, potem rzeźbią się mięśnie kochane :)

19. szaroscgwiazd szaroscgwiazd

ja po pierwsze uzupełniam płyn, codziennie oprócz tego co normalnie piję piję też litr wody niegazowanej,
    po drugie odstawiłam cukier, ograniczyłam słodkości
    po trzzecie regularne jedzenie i nie jedzenie po 19 ;)
    po czwarte polecam ćwiczenia typu nożyce, rowerek chociażby jako poranna rozgrzewka ;d
    i bieganie, chociaż do tego ostatniego ostatnio ciężko mi się zmotywować ;d

20. StrasznaSzafa StrasznaSzafa

Ja ze względów zdrowotnych jestem na diecie trzustkowej :) zaraz po rozpoczęciu diety sporo schudłam, teraz staram się trochę przytyć :p