Wątek przyklejony

Nowe posty

Cześć dziewczyny, mam propozycje aby w tym wątku dodawać linki na nowo dodane posty. Lista taka by była odświeżana co 2 tygodnie w niedzielę, co wy na to ??

Odpowiedzi

1. Anonim Anonim

Post z przed chwili dosłownie ;) proszę o komentarze !! http://mercedfashion.blogspot.com/2012/04/mixture-of-pink-and-black.html

2. Ade Zett Ade Zett
  3. Addictedto Fashion Addictedto Fashion

Czy to nie to samo co blogosfera :)

4. personanongrata personanongrata
  5. In blue jeans Kasia In blue jeans Kasia
  6. StrasznaSzafa StrasznaSzafa
  7. Anonim Anonim
  8. Style by Czarna Style by Czarna
  9. szaroscgwiazd szaroscgwiazd

u mnie nowy post z konkursem, gdzie do wygrania buciki, zapraszam http://szaroscgwiazd.blogspot.com/2012/04/rozdanie-z-kupbutycom.html ;)

10. Anonim Anonim
  11. Anonim Anonim

Ej dziewczyny to trochę nie fair, że wstawiacie linki a na inne posty wogle nie wchodzicie. Lista nowa teraz będzie i mam nadzieję że niektóre z Was zaczną odwiedzać innych blogi. Dziękuję
    Mój post jako pierwszy w nowej liście:
    http://mercedfashion.blogspot.com/2012/04/mixture-of-pink-and-black.html
    Miłego dnia Wam życzę ;)

12. Anonim Anonim

@Anonim: a Ty wchodzisz? :) może nie każdy komentuje, ale ja wchodzę i czytam, Twój skomentowałam także, więc nie wiem o co chodzi. może lista jest niepotrzebna, ja tu wchodzę i widząc, że ktoś dodał link - otwieram bloga.

13. szaroscgwiazd szaroscgwiazd

@Anonim: nie pisze w wątku, że trzeba komentować nowe posty. Myślałam, że wątek nie jest kolejnym przymusem i zasadą: komentarz za komentarz, a możliwością odkrycia kolejnych ciekawych postów, blogów itp.

sama komentuję większość, chyba, że wchodzę i nie znajduję nic dla siebie to opuszczam bez słowa ;)

14. Anonim Anonim

Mój powyższy Komentarz nie namawia was o komentowania za blgach do których linki tu macie!!jak patrze na statystyke i widze ze z modnej pollki wchodzi 5 osób a linków jest z 20 to się dziwię temu zjawisku , nie mam do nikogo żalu ze nie komentuje :)...

15. Style by Czarna Style by Czarna

@Anonim: W blogowaniu nie chodzi o komentarz za komentarz lub obserwowanie za obserwowanie. Uważam, że już jest bardzo mało blogerek, które prowadzą bloga dla przyjemności, robi się 'chora rywalizacja' wśród blogerek. Takie jest moje zdanie!

16. szaroscgwiazd szaroscgwiazd

po pierwszy jak obserwuję czyjegoś bloga to nie wchodzę na nowy post z modnej polki ;)
    po drugie jest jeszcze opcja kopiuj-wklej ;)

17. Style by Czarna Style by Czarna

@szaroscgwiazd: Zgadzam się z Tobą Basiu :)

18. Anonim Anonim

i ja także ^^

19. Anonim Anonim

@Style by Czarna: Dziewczyny, czy wy wogle czytacie to co ja piszę !!! Atakujecie mnie chociaż sama mówię że nie wymagam komentarzy i obserwowania, jedynie uwazam że nie fair jest wstawianie linka do swojego posta olewając przy tym i choćby nie zaglądając na posty koleżanek. Oczywiście są wyjątki -widze w statystykach że z forum kilka osób weszlo. Sama nie kometuje i nie obserwuje kogo popadnie wiec nie oczekuje tego w stosunku do Was ale zajzeć chyba wypada . Dziekuję .

20. Style by Czarna Style by Czarna

@Anonim: Ale nikt Ciebie nie atakuje :) Każda z nas wyraziła swoje zdanie na ten temat. Jest to forum, więc możemy tu podyskutować :)

NASZE BLOGI

1. Wątek przyklejony

Nowe posty

Ostatnio: Karolina Sobólska .

2. Komentownie Blogów

Ostatnio: Monic .

3. INSTAGRAM

Ostatnio: trendsetterkowa .

4. Spotkanie blogerek we Wrocławiu

Ostatnio: Tina Haa .

5. MĘSKIE BLOGI KTÓRE ZNACIE I LUBICIE

Ostatnio: Martyna Mak .